Alija Lučezarnaja ir dziedniece un gaišreģe. Liktenis viņai dāvājis zīmīgu uzvārdu (tulkojumā Starojošā) un unikālu misiju – palīdzēt cilvēkiem
izprast sevi, dzīves lūduma jēgu, atgūt prasmi priecāties, būt laimīgiem un mīlētiem. Aprīļa vidū viņa ieradīsies Rīgā, lai piedalītos dziedniecības centra Akvilona organizētajā seminārā Tikšanās ar sevi vai ar savu augstāko ES.
 

– Šī mūsu tikšanās ir iepriekš nosacīta, likumsakarīga. Tā ir notikusi Smalkajā pasaulē. Mēs visi jau esam tur – izplatījumā, Mūžībā. Viss notiekošais ir savstarpēji saistīts, – semināra dalībniekus uzrunā Alija.

Viņa pati – Starojošā – uzposusies garā, violetā tērpā, šķiet nokāpusi pie mums kā no debesīm. Viņas veidolā jaušas kas pārpasaulīgs.
Varbūt tā ir asociācija ar svētbilžu apgarotajām madonnām?


– Mēs visi ejam no mirkļa uz mirkli, – turpina Alija. – Paši nevaram to kontrolēt, analizēt, varam tikai tajā būt, izjust un redzēt, vienkārši – ļaut notikt. Patiesība ik brīdi mainās, katrs acumirklis ir jauns un nebijis. Caur mums plūst dievišķā enerģija, viss labais jau notiek. Katrs saņem tik, cik spēj saņemt. Starojošā runā ātri, it kā baidītos kaut ko nepaspēt. Iepazinušies ar viņas dzīves stāstu, saprotam, kāpēc tā,— viņa saņem informāciju no Smalkās pasaules par cilvēku vai grupu, ar kuru kontaktējas. Alija cenšas nepalaist garām cilvēkiem būtisku informāciju, pateikt pēc iespējas vairāk, apsteidzot laika dimensiju. Atbildēt uz daudzajiem kāpēc.

Dīvaini, bet daudzi dienas garumā tā arī neuzdod nevienu jautājumu.

Ieklausoties Alijas dialogā ar semināra dalībniekiem, katrs saklausa sev nepieciešamo. Varbūt visus nodarbina aptuveni vienas un tās pašas problēmas, jo klātesošie ir sava veida domubiedri, ko satrauc attiecības ģimenē un darbā, veselības problēmas, dzīves ceļa izvēle, garīgā izaugsme. Klausoties kļūst skaidrs, ka neviens nav vientuļš šaubās un meklējumos, jo citi jūtas līdzīgi.

Kāpēc man neveicas?

Kāpēc esmu nelaimīgs?

Kāpēc neprotu priecāties un mīlēt?

Kāpēc mani nomoka depresija?

Atbilde ir viena:
tāpēc, ka neesi ļāvis dievišķajai enerģijai plūst caur sevi, tāpēc, ka nedzīvo, bet visu laiku tiecies vai nu uz pagātni, kuras vairs nav, vai uz nākotni, kuras vēl nav. Patiesā dzīve ir šeit un tagad. Kamēr analizē pagātni vai ļaujies tukšiem sapņojumiem par nākotni, tu palaid garām savu īsto un vienīgo dzīvi – tagadni. Jādzīvo tūlīt, neatliekot uz rītu.

Šeit un tagad,— tas varētu būt piedziedājums mūža dziesmai. Katrā pantā ir jauna doma, jauna atziņa, taču vienojošais vadmotīvs nemainās. Arī Alijas seminārs Augstā dziesma par dzīves jēgu, sevis iepazīšanu un ceļu pie laimes un mīlestības.

1. pants.
Iepazīsti sevi Esi brīvs, mierīgs un atveries sev. Iepazīsti sevi un izpaud savas apslēptās spējas. Iepazīsti savas stiprās un vājās vietas, apjaut trūkumus. Atzīsti, bet necīnies. Mēģini vērot tos no malas. Lai nāk un aiziet garām! Un neienīsti sevi! Jo vairāk gadu uzkrāts, jo retāk cilvēks skatās spogulī. Viņš sev nepatīk, jo pakļaujas iekšējai ašradītai un negatīvai programmai. Liekas, ka trūkumu dēļ nav iegūta laime un mīlestība. Izvirzītās augstās prasības atgrūž pārējos cilvēkus, taču cēlonis slēpjas pašā. Lai ko mainītu, vajadzīga izpratne par notiekošo. Pa dzīvi jāiet nesaspringstot, bet vērojot, apzinoties, ļaujot notikt. Tad caur cilvēku plūst patiesība. Izmaiņas rada dzīves plūsma jeb enerģija, un dvēsele piedalās dzīves evolūcijā. Nekas nav atrasts, un nekas nav zaudēts.
Viss, ko tu meklē, par ko domā un sapņo, esi tu pats. Iepazīsti sevi vēl un vēlreiz.
Iepazīsti sevi – šeit un tagad.

2. pants.
Atļauj sev būt laimīgam Kāpēc tu vairs neproti priecāties par dzīvi un būt laimīgs? Kāpēc liekas, ka visa pasaule sazvērējusies un izturas pret tevi netaisni? Kāpēc dzīves tumšās joslas kļūst aizvien platākas un mokošākas? Tāpēc, ka virsroku ņēmušas negācijas. Par ko visvairāk domā, to arī piesaista. Ja saskata tikai slikto, tas kļūst par izvēli. Ja tici, ka esi laimīgs un visapkārt ir daudz laba un skaista, tad tas piepildīsies. Līdzīgs pievelk līdzīgo. Par laimi nevajag cīnīties, tā jau stāv pie sliekšņa un gaida, kad to pasauksi. Atļauj sev būt laimīgam! Šeit un tagad.

3. pants.
Lai mīlētu, nav jāsaspringst Bez mīlestības tu esi kā tukšs trauks, kā zvans bez mēles, kā zieds bez smaržas, kā dārzs bez putniem. Mīlestība neskauž, tajā nav lepnības, ļaunuma un atriebības. Tā ir nesavtīga kā skaidrs avota ūdens. Nepūlies, lai dzīvotu! Vienkārši dzīvo! Nepūlies mīlēt, vienkārši mīli! Lai mīlētu, nav jāsaspringst. Ir tik dabiski ļaut, lai dzīve rūpējas par
tevi. Ļauj sevī ieplūst Visuma enerģijai, jūtot, ka šai brīdī tev blakus ir Dievs. Kļūsti tīrs un dziedināts. Ieklausies savā dvēselē,— prieks un mīlestība ir tās dabiskais stāvoklis. Pieņem sevi, kāds esi. Vienkārši ļaujies Dieva mīlestībai, pieņem to,
pateicies sev un mīli sevi. Mīlestība pret sevi vairos mīlestību visā dzīvē. Ieskaties spogulī un sasveicinies ar sevi, apmierinātu un laimīgu. Tu sev patīc un mīli sevi. Šeit un tagad.

4. pants.
Nelaime palīdz attīrīties. Mājā ienākusi nelaime. Karjeru kā zibens spēriens ķērusi neveiksme. Zaudēts tuvs cilvēks, un tu dusmojies, ka citi spēj priecāties brīdī, kad tevi plosa neizturamas sāpes. Esi apvainojies uz pasauli, uz Dievu par šķietamo netaisnību. Tu esi aizmirsis, ka arī citiem mēdz sāpēt. Tomēr Visumā tu neesi vienīgais cietējs. Ja skāris ļaunums, tas
bijis nepieciešams. Tu saņem tikai tik daudz, cik spēj izturēt, tāpēc jāiemācās ar cieņu pieņemt pārbaudījumus un godam tos izturēt. Saki paldies liktenim, ka ar tevi nav noticis kas vēl sliktāks. Atceries: nelaime palīdz attīrīties un garīgajā
attīstībā pacelties augstāk. Izejot cauri ellei un bezcerībai, sāpes transformējas par apskaidrību. Ciešanas pārtop priekā, jo tu pamani iepriekš neredzētu realitāti. Nežēlo sevi, bet pateicies, jo viss notiek tā, kā tam vajadzēja notikt, un tieši nolemtajā brīdī. Atlaid aizejošo, jo tev lemts jaunais kas tāds, kam tu agrāk nebiji gatavs, kas vēl tikai nāk. Turpini mierīgi, pacietīgi dzīvot, un kļūsi brīvs. Nezaudē enerģiju, baidoties un pārdzīvojot. Atbrīvošana pienāks tad, kad to vismazāk gaidīs. Sāc katru dienu ar lūgšanu, lai pazūd nožēla. Lūgšana ļaus ieiet izplatījuma plūsmā un gūt dvēseles mieru.
Atlaid aizejošo – šeit un tagad.

5. pants.
Laiks mainīties! Vēlme iepazīt sevi un apkārtējo pasauli vēsta par drīzām pārmaiņām. Vairs nav jābaidās no dzīves, jāslēpjas čaulā. Esi iznācis ārā, lai patiesi dzīvotu, un problēmu mezgli atraisīsies paši. Mācies priecāties par katru dzīves mirkli, mīlēt sevi, kāds esi, aizmirsti par sāpēm un ciešanām,— tā jau ir pagātne. Tu atrodies nebeidzamā, neaptveramā enerģijas plūsmā. Dievs vēlas tev palīdzēt. Ļauj Viņam to darīt! Pārmaiņas notiek, turklāt ar paātrinājumu. Viss piepildās. Pienācis laiks mainīties. Šeit un tagad. Lūk, tāda varētu būt Alijas Augstā dziesma. Nepūlies to iemācīties no galvas. Tā vibrē katrā ķermeņa šūnā, domā, tā iekārtojusies uz ilgstošu palikšanu zemapziņā. Un tava dvēsele to jau klusītiņām dungo. Nav svarīga vārdu secība. Galvenais – tā skan tevī, radot pārliecību, ka pārmaiņas ir sākušās. Vispirms tevī, un tad jau arī citos.

 

Alija Lučezarnaja
 (Krievija – Latvija)
 Garīgā gaišredzība, karmiskā diagnostika un dziedniecība
 
 Alija Lučezarnaja aicina mācīties Garīgās gaišredzības skolā.
 Pieteikties uz pārrunām lūdzam pa tālr.: 26446914 (20.00-22.00)
 Informācija pa tālr. :67275910; 29489221; 29196664.